قوانین و مقررات « هفت میوه »

سلام به شما کاربر عزیز، که برای سلامتی خودت ارزش قائلی. لطفا موارد زیر را، جهت استفاده بهتر از خدمات مجموعه « هفت میوه » به دقت مطالعه کنید. استفاده و ثبت سفارش از وب سایت « هفت میوه » به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین « هفت میوه » است.
توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به منزله پذیرفتن تمام و کمال کلیه شرایط و قوانین « هفت میوه » از سوی شما عزیزان می‌باشد.

قوانین عمومی

قابل توجه کاربران گرامی، کلیه فرآیند های فروشگاه اینترنتی « هفت میوه » منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر هستند. در صورتی که در قوانین درج شده، روال و سرویس‌های « هفت میوه » تغییراتی در آینده ایجاد گردد، در همین صفحه انتشار و بروز رسانی خواهد شد و شما توافق می‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت « هفت میوه » به معنی پذیرش هرگونه تغییرات خواهد بود.

ثبت سفارش

مسؤلیت صحت اطلاعات وارد شده در هنگام ثبت سفارش توسط کاربر بر عهده وی خواهد بود؛ و در صورت وجود هرگونه مغایرت عواقب ناشی از آن بر عهده کاربر خواهد بود. اگرچه « هفت میوه » با ارائه خدماتی از قبیل نمایش پیش فاکتور و دریافت تأیید نهایی کاربر پیش از ثبت سفارش، تمام تلاش خود را جهت پیش گیری از هر گونه خطا و اشتباهی به عمل آورده است.

حلال کنید :)

در میوه فروشی ها معمولا شما میوه مورد نظر خود را انتخاب می‌کنید، سپس وزن می‌شود، قمیت نهایی تعیین می‌شود و شما پرداخت می‌کنید. اما در « هفت میوه » به دلیل شرایط فروش اینترنتی شما ابتدا مقدار (وزن) میوه مورد نظر را انتخاب می‌کنید، قیمت تعیین می‌شود و سپس ما نسبت به تهیه میوه اقدام می‌کنیم. طبیعتا وقتی شما مثلا یک کیلو انار می‌خواهید خیلی بعید است که ما بتوانیم دقیقا به مقدار یک کیلو انار تهیه کنیم. به همین جهت همواره وزن های ذکر شده در سفارشات حدودی بوده. اگرچه همواره همکاران ما تلاش خود را می‌کنند تا بسته تهیه شده نزدیک‌ترین وزن به وزن مورد نظر مشتری را داشته باشد. و غالبا میوه تحویل شده بیش از سفارش مشتری می‌باشد. در کل تقاضا داریم که اختلافات بین میزان میوه تحویل شده و مبلغ پرداخت شده را حلال بفرمائید. و در غیر این صورت لطفا ما را مدیون خودتان نکنید :|

ارسال

  • تمامی سفارشات ثبت شده قبل از ساعت ۱۴ هر روز در صورت تمایل مشتری در همان روز ارسال خواهند شد.
  • در حال حاضر « هفت میوه » تنها امکان ارسال برای مشتریان تهرانی را دارد و متأسفانه ارسال محصولات برای کاربران دیگر شهرها و استان‌‌ها تا اطلاع ثانوی مقدور نمی‌باشد.
  • « هفت میوه »، طراوت و تازگی میوه و سبزیجات تحویل شده را به صورت کامل گارانتی و تضمین می‌کند.
  • لطفا در هنگام دریافت سفارش خود، بررسی‌های لازم را انجام داده تا در صورت هرگونه مغایرتی بین محصولات سفارش داده شده و محصولات دریافتی هماهنگی‌های لازم انجام شده و در صورت لزوم محصول توسط مأمور ارسال عودت داده شود.

با تشکر از انتخاب شما...


طراحی شده توسط tdev.ir